Barcode: 0892166000969
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 33.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Grape vinegar, preservative (e223) "acidity 4%"
Additives
e223
Related Products in Condiments
The World'S Best Seasoned Salt
Borsari Food Co. Inc.
E NOVA 3
Ground beef, marinara sauce ricotta cheese and rigatoni pasta topped with mozzarella, parmesan cheese and parsley baked ziti
D NOVA 4
Buffalo Style Chicken Dip
Market District
E NOVA 4
Parmesan Spinach & Artichoke Dip
Giant Eagle
D NOVA 4
Pizza Sauce
Giant Eagle
B NOVA 3
The World's Best Seasoned Salt
Borsari Food Co. Inc.
E NOVA 3
Signature marinara sauce
Signature, Giant Eagle Market District
C NOVA 3
Chicken Gravy
Giant Eagle
NOVA 4
The World'S Best Seasoned Salt Orange-Ginger
Borsari Food Co. Inc.
E NOVA 3
Italian Style Sauce Con Carne
Giant Eagle
B NOVA 4
Country Style Onion Dip
Calder Dairy
D NOVA 4
DIP
E NOVA 4