Barcode: 0090478001302
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 37.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 9.1 g |
| of which sugars | 9.1 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Perlivá voda, cukr, kyselina citrónová E330, přírodní příchut, konzervant E202
Additives
e202
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
BACKBOX Krustenbrot
Hofer
C NOVA 4
Mermelada La Costeña de fresa
D NOVA 4
Mermelada de fresa St. Dalfour
D NOVA 4
Mermelada de fresa Clemente Jacques
D NOVA 4
Mermelada Extra Special de fresa sin azúcar
A NOVA 4
Boule Pain Selection U
C NOVA 4
Mermelada de fresa Smucker's
D NOVA 4
Palitos de Quinua
Marely
NOVA 3
Mermelada de fresa Bonne Maman
D NOVA 4
Mermelada de fresa Helios extra
A NOVA 4
Mermelada McCormick fresa
D NOVA 4
Conserva McCormick light fresa
A NOVA 4