Barcode: 0007789049637
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 40.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 9.5 g |
| of which sugars | 9.3 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Grapefruit juice.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Tomato mushroom sauce
C NOVA 3
All Natural Unsalted Mini Rice Cakes
Kitni
A
Petite Peas & Baby Carrots
Haggen
A NOVA 1
Homestyle Potato Latke Mix
Manischewitz
A NOVA 1
Potato Pancake Mix
Manischewitz
NOVA 3
Peanut Butter
Kitni
B NOVA 2
Herb & Vegetable Seasoned Couscous
Manischewitz
D NOVA 3
Premium enriched noodle style pasta
Manischewitz
A NOVA 1
Medium egg noodles
Manischewitz
B NOVA 1
Egg Matzos
Manischewitz
A NOVA 1
Medium yolk free premium enriched noodle style pasta
A NOVA 1
All Natural Sweet Corn
Kitni
C NOVA 3