Barcode: 8002580028063
grapefruit juice 1lt
Categories
Available in
france, italy
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 37.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 7.6 g |
| of which sugars | 7.6 g |
| Fiber | 0.3 g |
| Proteins | 0.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
F Jus de pamplemousse. 100% Jus de pamplemousse obtenu àpartir d'un concentre. Après ouverture, conserver au réfrigérateur et consommer dans quelques jours. A consommer de préférence avant: voir date imprimée sur le paquet
Related Products in Beverages
Chocolate 1% Lowfat Milk
Trumoo,Dean Foods Company
D NOVA 4
Chocolate whole milk
E NOVA 4
Chocolate drink
Dean's, Dean Foods Company
E NOVA 4
Fruit Rush, Fruit Drink, Grape
Dean Foods Company
D NOVA 4
Fruit Rush, Drink, Watermelon
Dean Foods Company
D NOVA 4
1% Lowfat Chocolate Milk
Trumoo,Dean Foods Company
C NOVA 4
Chocolate 1% Lowfat Milk
TruMoo
D NOVA 4
Strawberry Whole Milk
TruMoo
E NOVA 4
Cold brew coffee
B NOVA 1
Fruit Rush, Fruit Drink, Black Cherry
Dean Foods Company
E NOVA 4
CHOCOLATE lowfat milk
TruMoo
D NOVA 4
Black cold brew coffee concentrate
B NOVA 1