Barcode: 0628308140336
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 2.8 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 2.8 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.6 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
FILTERED WATER, ERYTHRITOL, LEMON JUICE CONCENTRATE, GRAPEFRUIT FLAVOR, CITRIC ACID, HIMALAYAN SALT, STEVIA EXTRACT, ASCORBIC ACID, BACILLUS SUBTILIS DE111 (PROBIOTIC), PURPLE CARROT JUICE CONCENTRATE
Additives
e330
e968
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Iso Blaster Pure Hydrate
Tiger
D NOVA 4
Bière sans Alcool
Heineken
B NOVA 4 Eco-Score C
Sparkling Appelsin Sitron
Rema 1000
D NOVA 4
Strawberry Milk
Yazoo
C NOVA 4 Eco-Score C
pur Jus d'orange Bio
Rik & Rok,Auchan, Auchan Bio
C NOVA 1 Eco-Score C
Gold Standard 100% Whey
Optimum Nutrition
NOVA 4
Pomelo Pink Lemonade
Synergy
E NOVA 3 Eco-Score B
Actimel frc. Pădure 8x100g
Danone
E NOVA 4 Eco-Score E
High-pro Кокос-миндаль
Exponenta
NOVA 4
JUS d' ORANGE MANDARINE à base de concentré
Carrefour
C NOVA 1
Donut Shop
Great Value
NOVA 4
You Eistee Pfirsich
C Eco-Score B