Barcode: 5050854467196
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 18.9 kcal |
| Fat | 0.6 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 4.2 g |
| of which sugars | 4.2 g |
| Fiber | 0.6 g |
| Proteins | 0.6 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
୦୦ GRAPEFRUIT SALAD IN GRAPEFRUIT JUICE Perfect to pair with yogurt and granola by ASDA LIVE BETTER Each (drained 1/3 can contain Energy Fat 69k
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Bulgur e quinoa
Happy Harvest
C NOVA 3
7 cereali
harvest
C NOVA 3
Salted Caramel Bits
Golden Bridge,Aldi,DE-VAU-GE
E NOVA 4
Panini XXL vorgeschnitten
Goldähren, Ibis
C NOVA 4
Milk Choco Bits
DE-VAU-GE,Golden Bridge
D NOVA 4
Bratnudeln - Entengeschmack
Asia Green Garden, Hamix Lebensmittelwerk
NOVA 4
Pretzel Hamburger Buns
L'Oven Fresh
C NOVA 3
Apfelchips
Estyria Naturprodukte GmbH, Farmer naturals
C NOVA 1
Jasmine Rice
Earthy Grains
B NOVA 4
SPECIALLY SELECTED LIMITED EDITION Crispy Aromatic
D NOVA 4
Kurzurlaub Pizza & Pasta Gewürzzubereitung
Zurück zum Ursprung
NOVA 3
Long grain and wild rice
Earthly grains
C NOVA 3