Barcode: 0850055993181
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1.1 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.2 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.6 g |
Ingredients
Sparkling Water, Salt (Sodium Chloride), Citric Acid, Magnesium Malate, Potassium Chloride, Natural Grapefruit Flavor, Stevia Leaf Extract.
Additives
e330
e960
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Ice Tea Refreshing Peach
Albert Heijn
C NOVA 4
AH DJOEZZ tropisch fruit
Albert Heijn
D NOVA 4
Frisse fruitdrank witte druif en citroen
Albert Heijn
C
Fris & koel aardbei sinaasappel
Albert Heijn
D NOVA 4
Frisse fruitdrank appel framboos met sprankelend water
Albert Heijn
C NOVA 4
Frisse fruitdrank sinaasappel citroen met sprankelend water
Albert Heijn
D NOVA 4
Frisse fruitdrank appel framboos
Albert Heijn
C NOVA 4
Kers, appel, limoen
Albert Heijn
D NOVA 1
Ah Natuurlijk Mineraalwater Zonder Koolzuur
Albert Heijn
B
Boomgaard appelsap
Albert Heijn
E NOVA 1
Halfvolle chocolademelk
Albert Heijn
C NOVA 4
Vers sap
C NOVA 1