Barcode: 0069000008294
grapefruitbubly
by Bubly
Processing
NOVA 4
Labels
kosher
no artificial sweeteners
cor kosher
no calories
Categories
Available in
canada
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Carbonated water, Natural flavour.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Calcium
elkos, elkos Edeka, elkosVivede
NOVA 4
Kamillentee
Gut & Günstig
NOVA 1
Bio-Pfefferminztee
Edeka, Edeka Bio
B
Fencheltee
Edeka
B
Pfefferminztee
Edeka, Gut & Günstig
NOVA 1
Banane Traube Acai Granatapfel Smoothie
Gut & Günstig
E NOVA 1
Apfeltee
Edeka, Gut & Günstig Edeka
NOVA 4
Smoothie Apfel-Mango-Kiwi-Traube-Limette
Edeka, Edeka deli
E NOVA 1
Apfelsaft
Edeka
C NOVA 1
Sahne Kefir Pfirsich-Maracuja
Gut & Günstig
E
Tee Hagebutte
Gut & Günstig, Gut & Günstig Edeka
NOVA 1
Tee Bio Kamille
Edeka
NOVA 1