Barcode: 8718452646692
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 26.4 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 6.1 g |
| of which sugars | 6.1 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
rode grapefruitsap uit concentraat.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
pain de mie grandes tranches spécial sandwich complet
Lidl,Maître Jean Pierre
B NOVA 4
Bio-Gemüsepfanne Asiatische Art
Freshona
C NOVA 3
Infusion de fenouil bio
Lord Nelson
B NOVA 1
4 Hamburger buns brioche
Prime Burger, Tastino
D NOVA 4
Ground almonds
Lidl
A NOVA 1
Piel de limón rallada
Belbake
B NOVA 4
British Ruby Romaine Hearts
Oaklands
A NOVA 1
Flaked almonds
Belbake, Lidl, Lidl Belbake
A NOVA 1
Frozen British Garden peas
freshona, Lidl, Lidl Freshona
A
Chickpea & Chorizo Tortellini
Sol & Mar
C NOVA 4
Pain de mie
Maître Jean Pierre
C NOVA 4
Edamame stir fry bowl
Oaklands, Ready to cook
NOVA 1