Barcode: 0788814270146
grapes escapes
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 71.8 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 18.0 g |
| of which sugars | 16.7 g |
| Fiber | 1.3 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
seedless grapes
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
No 7 oolong tea
Signature, Mbm Industries Inc.
B
No 3 black tea
Signature, Mbm Industries Inc.
B NOVA 1
Organic premium herbal tea
Signature, Signature Tea Co.
B NOVA 1
Sweet potato veggie noodles
B NOVA 1
Organic jasmine tea
Signature, Signature Tea Co.
B
Hamburger fixins
A NOVA 1
Signature tea co, organic antioxidant green tea
Signature Tea Co.
B NOVA 1
Watermelon
Papa John's Salads & Produce
A NOVA 1
Organic earl grey tea
Signature Tea Co.
B
Butternut squash veggies noodles
A NOVA 1
Signature tea co, no 9 english breakfast tea
Signature, Mbm Industries Inc.
B NOVA 1
Yellow squash/green zucchini veggie noodles
A