Barcode: 0849558034415
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 71.2 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 18.0 g |
| of which sugars | 15.4 g |
| Fiber | 0.6 g |
| Proteins | 0.6 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Red Grapes
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Barra pequeña
Ricardera
C NOVA 4
Filetti di tonno in olio di girasole
Mesa Lista
C NOVA 3
Platanitos
El Venezolano
E
Azteca Dürüm Tortillas
Azteca
E NOVA 4
Pan de centeno 82% integral
Hacendado
B NOVA 3
Pain de mie sans gluten
Airos
C NOVA 4
Tortillas integrales
Mission Foods
D NOVA 4
Patatas fritas de Umbrete
Saeta
E
Perello Gordal Picante
perelló
NOVA 4
Wraps
Azteca
E NOVA 4
Aceite de oliva virgen extra ecológico
BioBética, Campo Bética
B
Tallos de esparrago
Osés
A NOVA 3