Barcode: 0041224706064
Grapeseed oil cans
by Roland
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 840.0 kcal |
| Fat | 93.3 g |
| of which saturated | 10.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
100% pure grapeseed oil.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Mikrowellen-Pommes - Kringel
Schne-frost, Snack Master
C NOVA 1
Gemüse-Hanf-Sticks
Avita
C NOVA 3
Vegane Geniesserscheiben
Kaufland, take it veggie
E NOVA 4
Knusper-Gemüse-Nuggets
AritA
D NOVA 4
Ontbijtgranen
E
Lebkuchen Tradition
Lambertz
E NOVA 4
Vegane Scheiben - würzig
Venjoy
E NOVA 4
Aachen Nürnberger Lebkuchen Tradition
Lambertz
E NOVA 4
Rucola-Süßkartoffel-Ecken
Avita
C NOVA 4
Vegane Geniesserscheiben - Würzig
Take IT veggie
E NOVA 4
Rösti Fries
Snack Master
C NOVA 4
Kroketten
C NOVA 4