Barcode: 0078742226804
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 51.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 13.8 g |
| of which sugars | 13.8 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated water, high fructose corn syrup, citric acid, natural and artificial flavors, potassium benzoate (a preservative), red 40, blue 1.
Additives
e129
e133
e212
e330
Related Products in Beverages
Dairy Free Probiotic Drinkable Yogurt
Good Karma
D NOVA 4
Natural Spring Water
On the Run
A NOVA 1
Dairy Free Probiotic Drinkable Yogurt
Good Karma
D NOVA 4
Protein superfood
E NOVA 4
Ozonated Natural Spring Water
On the Run
A NOVA 1
Organic watermelon juice
D NOVA 1
Protein superfood
Amazing Grass
E NOVA 4
Dairy Free Probiotic Drinkable Yogurt
Good Karma
D NOVA 4
Dairy free probiotic drinkable yogurt
Good Karma
B NOVA 4
Flaxmilk Holiday Nog
Good Karma
D NOVA 4
Protein superfood nutrition shake
Amazing Grass
E NOVA 4
Refreshe Tonic Water
Refreshe,Safeway
E NOVA 4