Barcode: 3760169660282
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 29.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 7.0 g |
| of which sugars | 7.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Boisson pétillante
Related Products in Beverages
Arome De Rose
Fantasia
B NOVA 1
Hansen's, soda, grapefruit
Hansen's
E
Arkoroyal Sirop Fortifiant Junior
Arkorphatma
B NOVA 4
Limonade goût citron bio à l'eau de source
AGIDRA
D NOVA 4
Fresh Hoppy
La Rouget de Lisle
D NOVA 4
Citronnade
Agidra
E NOVA 4
Infusion Detox
Jardin Bio
B NOVA 1
The pêche
Grand Frais
D NOVA 4
Boisson gazeuse bio goût fraise
D NOVA 4
Ginger beer
Old jamaica
E NOVA 4
Cola´rdèche
Brasserie Bourganel, Brasserie du Mont Blanc
E NOVA 4
Cola'rdeche
Cola'rdeche
E NOVA 4