Barcode: 7502223774025
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 894.0 kcal |
| Fat | 98.8 g |
| of which saturated | 54.0 g |
| Carbohydrates | 1.2 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sebo comestible, grasas vegetales hidrogenadas y (0,0195%) de TBHQ como antioxidante. Fabricado en equipos que procesan soya
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Ail confit aux herbes de Provence
Popol
E NOVA 3
Baguette à l'épeautre
E.Leclerc
A NOVA 3
Lov Organic Winter In Lov Lata
Love organic
B NOVA 4
Lov organic, almond rooibos herbal tea
Lov organic
B NOVA 4
Insudiet Pain Spécial (céréales, Graines) 7 Portions
Pileje
A NOVA 4
Pommes de terre sélection choucroute
Solédy
A
Nectar de fruit pêche de vigne
D NOVA 3
Insudiet Toplett Café Viennois
Insudiet
E NOVA 4
Nectar de cerise
Terre Equitable
C NOVA 1
salade
Terre de BIO
A
Jus de tomate
Terre Equitable
B NOVA 1
Pain maïs
C NOVA 4