Barcode: 8710442400536
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 742.0 kcal |
| Fat | 82.0 g |
| of which saturated | 56.4 g |
| Carbohydrates | 0.2 g |
| of which sugars | 0.2 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.6 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
roomboter (MELK)
Allergens
milk
Related Products in Dairies
Perle de Lait saveur Amande
Perle de lait non blanc, Yoplait
C NOVA 4
MEXICAN STYLE
Happy Farms by ALDI
D NOVA 4 Eco-Score D
Greek Yogurt
H-E-B
A NOVA 1 Eco-Score B
Ricotta Cheese
Great Value
C NOVA 4 Eco-Score D
Mexican Blend
Rumiano
D NOVA 3 Eco-Score D
Skyr vanille
siggi's
B NOVA 4 Eco-Score A
Mild Cheddar Cheese
Great Value
NOVA 3 Eco-Score D
Protein: Tasty
Bega
D NOVA 3 Eco-Score D
Cremia - Natur
Aldi,Bonifaz Kohler,Hofburger
D NOVA 4 Eco-Score C
Fat Free Singles American
Borden
D NOVA 4 Eco-Score D
Sour Cream
Market Basket
D NOVA 1 Eco-Score B
TACO CHEDDAR, MONTEREY JACK & COLBY CHEESES WITH ADDED SPICES FINELY SHREDDED
meijer
D NOVA 4 Eco-Score D