Barcode: 0088374741170
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 190.0 kcal |
| Fat | 10.0 g |
| of which saturated | 4.0 g |
| Carbohydrates | 8.0 g |
| of which sugars | 3.0 g |
| Fiber | 1.0 g |
| Proteins | 15.0 g |
| Salt | 0.6 g |
Ingredients
Tomato Paste, Water, Brown Sugar, Sugar, Distilled Vinegar, Corn Syrup, Salt, Potassium Sorbate And Sodium Benzoate (Preservatives).
Additives
e202
e211
Related Products in Meals
Soupe de poisson de roches
Bixente Ibarra
E NOVA 3
Soupe de poissons de roches au piment d'Espelette
Gilbert Baroda
C NOVA 3
Express Italienisch mit Mascarpone
Uncle Ben's
C NOVA 4
Riz cantonais
Uncle Ben's
C NOVA 4
Riz Tomate et Huile d'Olive
Uncle Ben's
C NOVA 4
Risotto, tomates & herbes italiennes
Uncle Ben's
C NOVA 4
Piperade
Bixente Ibarra
B NOVA 3
Tarte aux fromages
Beillevaire
D NOVA 3
AXOA DE VEAU
Bixente Ibarra
A NOVA 3
BJ's Restaurant & Brewhouse, Margherita Fresca, BJs Flatbread Appetizer Pizza
BJ's Restaurant & Brewhouse
B
Préparation pour Acras de crevettes
chaleur créole
D NOVA 4
Griechisch - Djuvec Reis
Uncle Ben's
C NOVA 4