Barcode: 0062325800383
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 175.0 kcal |
| Fat | 10.3 g |
| of which saturated | 6.2 g |
| Carbohydrates | 12.4 g |
| of which sugars | 11.3 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 8.3 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
Grass Fed Whole Milk, Vitamin D. Ingrédients : Lait entier nourries à l'herbe, vitamine Da PASTEURIZED/PASTEURISE GARDER AU RÉFRIGÉRATEUR KEEP REFRIGERATED/ 8 g estérol 35 mg 5% QUALITY MILE
Related Products in Dairies
Original oven-baked 100% cheese
Parm crisps
E NOVA 3
Sheep Milk Feta
Cheesemaker
E NOVA 3
Raw Milk Sheep Cheddar Cheese
Cheesemaker Al Bekkum
E NOVA 3
Oven Baked
E NOVA 3
Mini Sesame Parmesan Crisps
That's How We Roll Llc
D NOVA 3
Basil pesto parmesan crisps
Kitchen Table Bakers
E NOVA 3
parm crisps cheddar
E NOVA 4
Lowfat milk
B NOVA 1
Four Cheese Parm Crisps
Parm Crisps
E NOVA 3
2% reduced fat milk
B NOVA 1
Prosciutto oven-baked 100% cheese
E NOVA 4
Everything
Kitchen Table Bakers
E NOVA 3