Barcode: 0851402008213
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 928.6 kcal |
| Fat | 100.0 g |
| of which saturated | 64.3 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic milk fat
Allergens
milk
Related Products in Fats
Organic Coconut Butter, Coconut
NOVA 2
Original Sandwich Spread
Heinz
D NOVA 4
Lard
Kerrymaid
D NOVA 2
Rokisko, homemade butter
Rokisko
Volcano
Takis
D NOVA 4
Huile de Coco Tournesol et Colza
Carrefour
D NOVA 2
Milk domior
Abk
E NOVA 4
Finest Beef dripping
Britannia
Alaska Deep Sea Fish Oil Omega 3
Sunline
C NOVA 4
Don Carlos Pure Olive Oil Plus 100% Extra Free
Don Carlos
C
Cottage Delight Nata Coalhada
Cottage Delight
E
Crush peanut cream butter
房総紀行
NOVA 2