Barcode: 0874659000670
Grass-Fed Protein+
Processing
NOVA 3
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 280.0 kcal |
| Fat | 16.0 g |
| of which saturated | 5.0 g |
| Carbohydrates | 23.0 g |
| of which sugars | 10.0 g |
| Fiber | 3.0 g |
| Proteins | 15.0 g |
| Salt | 0.7 g |
Ingredients
PEANUT BUTTER, DAIRY FREE CHOCOLATE CHIPS, GRASS-FED WHEY PROTEIN ISOLATE, DATES, TAPIOCA SYRUP, HONEY, EGG WHITE PROTEIN, GLUTEN FREE ROLLED OATS, COCONUT OIL, SEA SALT
Allergens
peanuts
Related Products in Dietary Supplements
Whey Harder
Whey
NOVA 4
Tissy Barre Fruits Rouges
Trainsweateat
NOVA 4
Whey harder
Fitnessboutique
NOVA 4
Whey Harder Protéine Native
Harder
NOVA 4
Whey Harder
FitnessBoutique
Whey harder
Fitness Boutique
NOVA 4
Whey Arkens - Pistache
Black Protein
NOVA 4
Complexe articulaire
Fitness Boutique
NOVA 4
Cacao Salt Caramel Peanut Collagen Protein Bar
Stars + Honey
C NOVA 4
Whey harder neutre
Fitness Boutique
NOVA 4
Whey Harder
Fitness
NOVA 4
Delicious protein
Secret Fitness, Secrets d energie
NOVA 4