Barcode: 0860003714546
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 417.0 kcal |
| Fat | 2.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 95.8 g |
| Salt | 1.6 g |
Ingredients
Beef Protein Isolate, Organic Monk Fruit Extract, Organic Vanilla Bean Powder
Related Products in Dietary Supplements
Pharm Up Spiruline
Pharm'up
Collagène Beauté
GRANIONS LABORATOIRE
NOVA 4
Spiruline Concassée En Poudre - 100 G - Algosud
Algosud
NOVA 1
Spiruline Française - 200 Comprimés - Algosud
algosud
NOVA 1
Spiruline de petite Camargue
Algosud
NOVA 1
Crav Cp Dentif Menth Frescoryl
PharmMatt
NOVA 4
Spiruline 300 Comprimés
Pharm'up
NOVA 1
Silicium Source Végétale 100% naturel
ABIOCOM
Spiruline de petite Camargue
Algosud
NOVA 4
Granions Probiovit' Flore
granions
NOVA 4
Fructivia Guarana Poudre Bio - Pot De
fructivia
NOVA 1
Spiruline Bio Ecocert - Pack éco 1200 Comprimés 500 MG
Jolivia