Barcode: 0860002477572
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 400.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 93.3 g |
| Salt | 1.4 g |
Ingredients
Whey Protein Isolate, Sunflower Lecithin
Additives
e322
e322i
Related Products
Sweet Chili Sauce & Marinade
World Harbors
E NOVA 4
Potato Crisps
Pringles
E NOVA 4 Eco-Score B
Carrés olives noires et emmental
La Vie Claire
E NOVA 3 Eco-Score A
Galettes Duo Courgettes & Pdt 300g
Bonduelle
C NOVA 3
Extra Light Tasting Olive Oil
Good & Gather
Butter Chicken curry
What’s for tonight?
C NOVA 3 Eco-Score E
100% JUGO DE PERA
Vivo
B
Peach Mango V8 Energy
V8
E NOVA 4
Activia with Real Pieces of Strawberry
Danone
C NOVA 4 Eco-Score B
Loaded Potato Skins Cheddar & Bacon
TGI Fridays
D NOVA 4