Barcode: 0673367615356
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 40.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.0 g |
| of which sugars | 8.8 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Water, grass jelly (water, meson a chine sis, wheat starch, sodium carbonate), sugar, calcium lactate, honey, banana flavor
Additives
e327
e500
e500i
Related Products in Beverages
Sparkling Water lemon
Kirkland Signature
B NOVA 4
Aquavitamin readytogo gusto arancia
San Benedetto
C NOVA 4
Celestial Seasonings Sleepytime Green Decaf Lemon Jasmine
Celestial seasonings
B NOVA 4
Red Bull Sugarfree
Red Bull
C NOVA 4
Fruit Punch
Gatorade
C NOVA 4
Dragon Fruit Smoothie Packs
Pitaya Foods
Ice Lemon Tea
Pokka
E NOVA 4 Eco-Score C
Protein2o
Protein2o
B NOVA 4
Vanilla Bean Protein plusShake
Bolthouse Farms
E NOVA 4
Orange
Gatorade Zero
C NOVA 4
daya vani sghira
Chergui
E NOVA 4 Eco-Score D
Orange & Mango Kombucha
M&S
C NOVA 4 Eco-Score A