Barcode: 0856766006141
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 866.7 kcal |
| Fat | 100.0 g |
| of which saturated | 66.7 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Unsalted butter, (cream), (milk)
Allergens
milk
Related Products in Fats
Crunchy creme swirl
E NOVA 4
Sweet cream butter
E NOVA 2
Salted Sweet Cream Butter
Member's Mark
E NOVA 2
Onion with asiago cheese seasoned butter, onion with asiago cheese
E NOVA 2
Creamy Speculoos Cookie Butter Spread
Great Value
B NOVA 4
Unsalted sweet cream butter, unsalted
E NOVA 4
Salted sweet cream butter, salted
E NOVA 2
Honey vanilla seasoned butter
Great Value
E NOVA 2
Lemon & dill seasoned butter, lemon & dill
E NOVA 2
Unsalted sweet cream butter, unsalted
E NOVA 4
Garlic,parmesan&basil butter
E NOVA 2
Sweet cream butter
E NOVA 2