Barcode: 8906010092535
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 464.0 kcal |
| Fat | 32.0 g |
| of which saturated | 20.4 g |
| Carbohydrates | 2.0 g |
| of which sugars | 1.8 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 42.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
COW MILK, SALT, MICROBIAL VEGETARIAN RENNET. (Mitk / दूध CONTAINS MILK SERVING SIZE 20g 4 SERVES PER PACK
Related Products in Chee
Halfvolle melk
Plus
B NOVA 1
PLUS Rood fruit multidrink met 6 extra toegevoegde
Plus
NOVA 4
Houdbare halfvolle melk
Plus
B NOVA 1
Kruidenboter
Plus
E NOVA 2
Trio van knoflookmayonaise
D NOVA 4
Hummus Pikant
Plus
B NOVA 4
Goudse Kaas 48+ Extra Belegen
Hoogvliet
Hummus met pompoen
Plus
C NOVA 4
kruidenboter
E NOVA 3
Exotische multidrink
Plus
C NOVA 4