Barcode: 0850010788005
Green Cola
Processing
NOVA 4
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.3 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Carbonated water, caramel color, tartaric acid, malic acid, Stevia extract sweetener, natural flavors, caffeine.
Additives
e150c
e296
e334
Related Products in Beverages
Chocolate cherry energy gel, chocolate cherry
E NOVA 4
Gt's, Organic Raw Enlightened Kombucha, Citrus
Millennium Products
B
Sweet potato with sea salt organic energy food, sweet potato with sea salt
E NOVA 3
GT’s SYNERGY Raw Kombucha: Marine Greens
Millennium Products
B
Mocha energy gel, mocha
E NOVA 4
Double espresso energy gel, double espresso
E NOVA 4
Living foods alive cascara spice adaptogenic tea
humm
B
Kombucha
C
SYNERGY TRILOGY THE REAL KOMBUCHA
GT'S
C NOVA 3
Living in Gratitude
Synergy
C NOVA 1
TRILOGY
SYNERGY
C NOVA 3
raw kombucha vital c
Synergy
C