Barcode: 0047900333340
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Green tea, tea extract and natural flavor
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Reisdrink Natur
Dm,Dm Bio
D NOVA 3
Chili Sin Carne
DmBio
B NOVA 4
Reis drink calcium
dm Bio
D
Cremesuppe Tomate & Cranberry
dm
C NOVA 3
Quinoa weiß
DmBio
A NOVA 1
Toast Brötchen mit Roggenvollkorn
DmBio
B NOVA 3
Amaranth gepufft
DmBio, dm
A NOVA 1
Cashew Natur vegane Joghurtkultuur
DmBio
B NOVA 4
Dinkel-Spaghetti
DmBio, dm
A NOVA 1
Langkornreis natur
DmBio
NOVA 1
Bio Kokos Natur
Dm
C
Reissirup
DmBio
E NOVA 1