Barcode: 42021827
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 117.0 kcal |
| Fat | 1.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 22.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.0 g |
| Salt | 5.3 g |
Ingredients
shallots, 17% lemon grass, garlic, 14% green chili, galangal salt, coriander seeds, coriander, turmeric, 1,3% kaffir lime peel, ginger, cumin, white pepper,
Related Products
Strawberry organic twisted fruit snack, strawberry
Clif
D NOVA 4
Tropical punch energy chews, tropical punch
Clif, Clif Bar And Company
D NOVA 4
Strawberry energy chews, strawberry
Clif, Clif Bar And Company
D NOVA 4
Tropical twist organic real fruit rope, tropical twist
Clif
D NOVA 4
Orange energy chews, orange
Clif, Clif Bar And Company
D NOVA 4
Mixed berry organic twisted fruit snack, mixed berry
Clif, Clif Kid
D NOVA 4
Citrus energy chews, citrus
Clif, Clif Bar And Company
D NOVA 4
Mountain berry energy chews, mountain berry
Clif, Clif Bar And Company
D NOVA 4
Margarita energy chews, margarita
Clif, Clif Bar And Company
E NOVA 4
Black cherry energy chews, black cherry
Clif, Clif Bar And Company
D NOVA 4