Barcode: 0854208005035
GREEN DELIGHT
by suja ORGANIC
Processing
NOVA 1
Labels
organic
no gmos
non gmo project
Available in
united states, world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 48.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 11.0 g |
| of which sugars | 10.5 g |
| Fiber | 0.3 g |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic apple juice, organic banana puree, organic mango puree, organic lemon juice, organic kale juice, organic spinach juice, organic spirulina powder, organic chlorella powder, organic barley grass powder
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Tayto Chipsticks 28G
Tayto
E NOVA 4
Tayto Cheese & Onion Crisps
Tayto
D NOVA 4
Tayto Crisps Cheese & Onion 12 X 25G
Tayto
D NOVA 4
Salt and Vinegar Crisps
tayto
E NOVA 4
o donnells crinkle cut
O'Donnells
D NOVA 4
O'donnells Of Tipperary Hand Cooked Hickory BBQ Crisps
O'donnells
D NOVA 4
Salt & Vinegar
Tayto
D NOVA 4
Peach Slices in natural juice
Lustre
A NOVA 1
Tayto Cheese & Onion
Tayto
D NOVA 4
Hand cooked crisps
O’Donnells
D NOVA 3
Cheese and Onion
Tayto
E NOVA 4
Cheddar cheese & spring onion
Tayto
D NOVA 4