Barcode: 0025225031417
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 33.3 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Cassia angustifolia (senna) herbs.
Related Products
Caramel Toffee Custard Protein Bar
Muscle Nation
C NOVA 4
Legacy Sport Pre-Workout - Mango Passionfruit Flavour
Muscle Nation
NOVA 4
Golden Ice Cream Casein Protein Custard
muscle nation
D NOVA 4
Protein custard
Musclenation
NOVA 4
Frozen Dessert Double Chocolate Flavour
Musclenation
NOVA 4
Pineapple Punch Pre Workout
Muscle Nation
NOVA 4
CUSTARD CASEIN PROTEIN
MUSCLENATION
NOVA 4
CUSTARD PROTEIN BAR COOKIES & CREAM
MUSCLENATION
NOVA 4
Crisp Protein Bar Birthday Cake
Musclenation
NOVA 4
Strawberry Apple Sparkling Protein water
Muscle Nation
NOVA 4