Barcode: 0794522002214
Green Ginger Tea
Processing
NOVA 4
Labels
no gmos
non gmo project
Categories
Available in
canada, united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
GREEN TEAS, NATURAL FLAVOURS, GINGER, LEMONGRASS.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Кефір питний 1%
Молокія
Kefir, 1.0% fat
Яготинське, Яготинський маслозавод
B
Моршинська Воля Ягідний Мікс
Моршинська
E NOVA 4
Non Stop Original
Non Stop
E NOVA 4
Карпатська джерельна
ТОВ «Карпатські мінеральні води»
B
Кефір густий, 2.5% жиру
Молокія, Тернопільський молокозавод
B
Кефір 1%
B
Ряжанка, 2.5% жиру
Farm Fresh, Радивилівмолоко
B
Моршинська вода мінеральна негазована
Моршинська
B
Кефір густий сміливість 1%
Молокія
B
Моршинська Воля Оригінальна
Моршинська
E NOVA 4
Карпатський йогурт Лісові ягоди
Галичина
E NOVA 1