Barcode: 29457052
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 118.0 kcal |
| Fat | 9.1 g |
| of which saturated | 9.1 g |
| Carbohydrates | 5.4 g |
| of which sugars | 5.4 g |
| Fiber | 3.0 g |
| Proteins | 2.0 g |
| Salt | 2.0 g |
Ingredients
Cabbage (22%) . Mayonnaise (21%) (Yogurt (Milk) Water. . . Rapeseed Oil Potato Starch Honey Vinegar White Wine Dried Mustard. . Vinegar Pasteurised Egg Yolk Salt Citrus Fibre . Dried Egg White Allspice Turmeric). . . • Broccoli (12%) Celeriac (Celery) (9%) Apples Spinach. Salad Onions Avocado (3%) Olive Oil Pumpkin Seeds. Lemon Juice Chives Concentrated Apple Juice. White Wine Vinegar Dill Parsley Mint Coriander Salt. . . . • Rapeseed Oil Roasted Garlic Purée Cracked Black Pepper. .
Allergens
celery
milk
Related Products in Meals
Шницель с картофельным пюре
Рестория ШЕФ
NOVA 4
Нудъли Биг Лънч със Свинско
БИГ ЛАНЧ
NOVA 4
Салат цезарь с куриной грудкой
Пятёрочка Кафе
NOVA 4
Pizza Hut, Veggie Lovers Pizza On Hand Tossed Crust, Medium, Slice
Pizza Hut
C
Пицца в пост
Пиццэрика
NOVA 4
чебупицца курочка по-италлянски
горячая штучка
NOVA 4
Round Table Pizza, Maui Zaui Pepperoni On Pan Crust With Polynesian Sauce, Personal
Round Table Pizza
D
ИНСТАНТНИ НУДЪЛИ
БИГ ЛАНЧ
NOVA 4
НУДЪЛС С ВКУС НА ЗАДУШЕНО ПИЛЕ И ЛУК С МЕСО
БИГ ЛАНЧ
NOVA 4
пельмени "мясорубские"
Стародворье
NOVA 4
НУДЪЛИ БИГ ЛАНЧ ПИЛЕ И ЛУК
БИГ ЛАНЧ
E NOVA 4
Пельмени "Мясорубские с рубленой говядиной"
Стародворье
NOVA 4