Barcode: 0049022853447
Green grapes
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 71.0 kcal |
| Fat | 0.3 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 18.1 g |
| of which sugars | 15.4 g |
| Fiber | 0.9 g |
| Proteins | 0.9 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Green grapes
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Skanovė Strawberry Jam
Skanovė
D NOVA 4
Bouillon de légumes en poudre
La Fourche
NOVA 3
Grikiai skaneja
A NOVA 1
Palangos močiučių duona
Klaipėdos duona
C NOVA 3
Guduobelės šviesi duona
Kepykla guduobelė
C NOVA 3
Bread crisps - Spring onion & sour cream
Gudobelė
D NOVA 4
Duona su saulėgrąžomis
Klaipėdos duona
C NOVA 3
Apvirtos bulvės kepimui su prieskoninėmis žolelėmis
Samsono
A NOVA 3
siera uzkoda Rambyno klas.
Zemaitijos pienas
NOVA 4
Gyoza mit Hähnchen
Viči
NOVA 3
Palangos duona
Gudobelė
C NOVA 3
Avižiniai dribsniai Galinta
Galinta,Galinta ir partneriai UAB
A NOVA 1