Barcode: 0858014386722
Green ice tea
by Jumbo
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 4
Labels
rainforest alliance
Available in
netherlands
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 16.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 3.8 g |
| of which sugars | 3.7 g |
| Fiber | 0.1 g |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Water, fructosestroop, suiker, natuurlijk frambozenaroma, voedingszuur: citroenzuur, natuurlijk aroma, natuurlijk granaatappelaroma, groenethee-extract' 0,1%, zuurteregelaar: E331, antioxidant: E300, frambozensap uit concentraat 0,1%, zoetstof: steviolglycosiden uit Stevia. 'Rainforest Alliance Certified. Lees meer op ra.org. E = door EU goedgekeurde hulpstof.
Additives
e300
e330
e331
e960a
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Happiness
Brew Dr, Brew Dr. Kombucha
E NOVA 3
Green Tea Hibiscus
Steaz
C NOVA 4
Coconut Water + Mango Juice
Mojo
E NOVA 4
Hibiscus Organic Green Tea, Hibiscus
Gaiam
B NOVA 4
IMMUNI-TI SuperShot
Sol-ti
NOVA 3
Blanco Tequila
Casamigos
Strawberry Basil Kombucha, Strawberry Basil
Brew dr. kombucha
C NOVA 3
Mini Cans Variety Pack- Orange And Fruit Punch
GoodPop
E NOVA 3
Hawaiian volcanic water
Waiakea
B NOVA 1
Banana Cocoa
D NOVA 4
Coconut Water
Obrigado
Waiakea
Waiakea
B