Barcode: 0041387227307
Green iced tea mix
Processing
NOVA 4
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Instant green tea, maltodextrin, citric acid, ascorbic acid (vitamin c), gum arabic, honey, acesulfame potassium, sucralose, caramel color, natural lemon flavor with other natural flavors.
Additives
e150c
e330
e414
e950
e955
Related Products in Beverages
Eau Mont Calm
Mont calm
B NOVA 1
Jus de pomme, poire, framboise
Delhaize
E NOVA 1
Fruity Fusion
Delhaize
E
Sirop de fraise
Delhaize
NOVA 4
Superfood tropical juce
Delhaize
E
Super Fruit
Delhaiza
D
Fruity Fusion
Delhaize
D NOVA 1
Sirop citron
Delhaize
NOVA 4
Choco melk lait
Delhaize
D NOVA 4
Mix café chicorée
Delhaize
NOVA 1
Sirop de grenadine
Delhaize
E NOVA 4
Jus frais d'orange et de kiwi
Delhaize
C NOVA 1