Barcode: 8722700210641
Green Intense Mint
by CUVECO AS
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 4
Labels
no gluten
rainforest alliance
Categories
Available in
belgium, france, netherlands, switzerland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 4.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.5 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Thé vert, menthe verte (27 %), arôme,
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Écrasée au butternut et aux marrons
Agis
C NOVA 4
Riz basmati
Socariz
B
Riz Long Basmati
Leader Price
B NOVA 1
raviolis vapeur
vitasia
C NOVA 4
Cornichons
Socariz
C
Câpres au vinaigre
Socariz
E NOVA 3
Assortiment de petits farcis
Agis
B NOVA 4
RIZ ÉTUVÉ
Socariz
B NOVA 1
Olives Vertes
Socariz
E NOVA 3
Olives vertes dénoyautées
Socariz
E NOVA 1
Galettes de riz complet
Socariz
C NOVA 3
Riz Long Grain
Leader Price
B NOVA 1