Barcode: 0000651041025
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 11.1 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 2.8 g |
| of which sugars | 1.4 g |
| Fiber | 1.4 g |
| Proteins | 1.4 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
GREEN LEAF.
Recipes with Similar Ingredients
24 Hour Salad
9 ingredients
Candle Salad
5 ingredients
Layered Salad
7 ingredients
Seven Layer Salad
7 ingredients
Layered Salad
10 ingredients
Frito Salad
6 ingredients
Seven Layer Salad
7 ingredients
Ginny'S Salad
4 ingredients
Cream Of Spinach Soup
8 ingredients
Cream Of Celery Soup
10 ingredients
Tater Wedges With Cheese
7 ingredients
Layered Salad
7 ingredients
Related Products in Null
Baja Chipotle With Lime Juice
Lawry's, Mccormick & Company Inc.
E NOVA 4
Coconut Ginger Rice
A Taste Of Thai
D NOVA 4
French Onion Dip
Dean's
D NOVA 4
Red Curry Spice
A Taste Of Thai
E NOVA 4
Coconut Butter
Maranatha, The Hain Celestial Group Inc.
D NOVA 1
Great Seed Bread
United States Bakery
NOVA 4
Extra Long Grain Enriched Rice
Riceland
C NOVA 1
Sweet Chili Sauce
A Taste Of Thai
E NOVA 4
Organic Great Seed
Willamette Valley
D NOVA 4
Top Ramen Noodle Soup
Nissin
E NOVA 4
Mountain White
Franz
NOVA 4
Organic Nine Grain All Natural Bread
Franz
D NOVA 3