Barcode: 0716519060045
Green Leaf Singles
by Mann's
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 18.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 2.4 g |
| of which sugars | 1.2 g |
| Fiber | 1.2 g |
| Proteins | 1.2 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Green leaf lettuce
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Macadamia, Almond and Mānuka Honey
Blue Frog
D NOVA 3 Eco-Score C
Arrabbiata Pesto
Pirkka
D NOVA 4 Eco-Score D
Australian Rolled Oats
macro wholefoods market
A NOVA 1 Eco-Score A
Passata Rustica
Conad
A Eco-Score A
Farmhouse Seeded Loaf
Coop
A NOVA 4 Eco-Score B
2 Basi Pinsa
Rusticana
B NOVA 4
Fruchtaufstrich Schwarze Johannisbeere
Den Gamle Fabrik
D NOVA 4 Eco-Score C
Chai koffee
Cosmic Dealer
B
Impasto pronto per pizza, focacce, calzoni, ecc.
San Michele
C NOVA 3 Eco-Score B
Tortillas ολικής με λιναρόσπορο
Alfa
C NOVA 4 Eco-Score B
Muesli croccante
Vita Well
A Eco-Score C
Kezz Extra Crunchy Chips Sweet Barbecue
Zweifel, Zweifel KEZZ Kesselchips
C NOVA 4 Eco-Score A