Barcode: 0082592630766
Green Machine Juice Smoothie
by Naked
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 4
Labels
no gmos
non gmo project
Available in
united states, world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 57.6 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 13.2 g |
| of which sugars | 11.9 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Apple juice, mango puree, pineapple juice, banana puree, kiwi puree, spirulina, natural flavors, alfalfa broccoli, spinach, barley grass, wheat grass, parsley, ginger root, kale odorless garlic
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Tortellini Prosciutto crudo
Pastificio Gaetarelli
D NOVA 3
Grissini
Granforno, Italia Bell'amore
D NOVA 3
Grissini
OLUF LORENTZEN AS
D NOVA 3
Granforno Grissini Pesto
Granforno
D NOVA 3
Filone di segale
Panem
A NOVA 3
Grissini Pizza
OLUF LORENTZEN AS
D NOVA 3
Tortelli di zucca
Gaetarelli, Pastificio Gaetarelli
C NOVA 4
Granforno Grissini
OLUF LORENTZEN AS
D
Grissini all’aglio
OLUF LORENTZEN AS
D NOVA 3
Grissini Traditional
Granforno
D
Filone di Grano Integrale
PANEM
B NOVA 3
Gressins à l'huile d'olive vierge extra
Granforno
D NOVA 3