Barcode: 0756869100480
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 44.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 1.0 g |
| Salt | 0.8 g |
Ingredients
Green mango, water, salt and odium benzoate (0.1%) as a preservative.
Related Products
Devil's food premium moist cake mix, devil's food
NOVA 4
Lemon premium moist cake mix, lemon
NOVA 4
Premium moist yellow cake mix, yellow
NOVA 4
Banana muffin mix, banana
NOVA 4
Confetti premium moist cake mix, confetti
NOVA 4
Sugar premium rich cookie mix, sugar
NOVA 4
Blueberry muffin mix
NOVA 3
Light & fluffy buttermilk waffle mix
NOVA 3
Chocolate chip premium rich cookie mix, chocolate chip
NOVA 3
Harvest hill, pancake & waffle buttermilk mix
Harvest Hill
NOVA 4