Barcode: 5206542009210
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
water, carbon dioxide, citric acid, malic acid, steviol glycosides,sucralose, natural grapefruit flavourings, flavourings, concentrate from black carrot juice, gum arabic, glycerol esters of wood rosins
Additives
e290
e296
e330
e414
e445
e955
e960
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Apple Cider
Red Barn
E NOVA 3
Limonata
LURISIA
E NOVA 4
Calamansi Juice Drink imp
Profood International Corp.,Philippe Brand
E NOVA 3
Green Tea
Sunny Select
B NOVA 1
BEST MANGO
best
E NOVA 3
Original No Pulp Orange Juice Beverage, Original
Sunnyside farms
C NOVA 4
100% apple juice
True Goodness by meijer
D NOVA 1
Saffron Tea Saffron Fusion Chamomile
Tajatea
NOVA 4
Aloe Vera drink pineapple
Visvita
NOVA 4
Nettare di Guava
Best
E NOVA 3
Mango juice
BEST
NOVA 3
Tiqle sticks boisson goût fraise
Tiqle
NOVA 4