Barcode: 7503004515066
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 643.0 kcal |
| Fat | 35.7 g |
| of which saturated | 7.1 g |
| Carbohydrates | 64.3 g |
| of which sugars | 21.4 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 10.7 g |
| Salt | 2.8 g |
Ingredients
Pumpkin seeds, toasted corn arbol chili, salt, canola oil, and spices.
Related Products
Simply Japanese Shiro Miso Paste
Saitaku
E Eco-Score B
Galbani mozzarella bufala maxi 200g
Galbani
D NOVA 3 Eco-Score C
Flûtes sésame
Casino
D NOVA 3 Eco-Score B
Kinder Bueno white
Kinder
E NOVA 4
Hummus bruschetta
Chef Select
A NOVA 3 Eco-Score B
Chicken Stock Cubes
NEWGATE
NOVA 4
Bonbons Tic Tac x110 pastilles DUO DE FRAISES - 54g
Ferrero, TIC TAC
E NOVA 4 Eco-Score D
Petit beurre pépites de chocolat - 200g
Chabrior
E NOVA 4 Eco-Score A
ICE POP PRIME Hydration Drink
PRIME
D NOVA 4 Eco-Score B
Petit beurre
Ovomaltine
E NOVA 4 Eco-Score C