Barcode: 5060630920005
Green monkey cbd
by Green Monkey
Processing
NOVA 4
Labels
pasteurized
contains a source of phenylalanine
green dot
pregnant or lactating women should consult a doctor prior to use
Categories
Available in
united kingdom
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 15.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 3.9 g |
| of which sugars | 3.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
carbonated water, sugar, acud: citric acid, flavourings, acidity regulator: sodium citrate, sweeteners: (acesulfame K, aspartame), CBD Cannabis Sativa L. (4mg/100ml), colours: riboflavin, brilliant blue
Additives
e101
e101i
e330
e331
e950
e951
Related Products in Beverages
"ryazhenka 33 Korovi" 3.5% Yoghurt Drink 500ml
33 Kühe
C NOVA 1
Surfers Summer Ale
NOVA 1
Milchshake Erdbeere
Erdbeere
E NOVA 4
Bio Company Grüner Smoothie 100% Frucht
Bio Company
E
L-carnitine Drink Light, Apple-kiwi
Inkospor
C NOVA 4
Berry boost
Natural mojo
E NOVA 4
Iso-drink
Active
D NOVA 4
XS Power Drink Pink Grapefruit
NOVA 4
True Beauty
Natural Mojo
C NOVA 4
X Treme Protein, Schoko
Inkospor
C NOVA 4
Pure detox
Natural Mojo
C NOVA 4
Protein Drink Inkospor Active, Schoko
Inkospor
C NOVA 4