Barcode: 0857652005064
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 43.6 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.0 g |
| of which sugars | 7.3 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Water, juces end purres (20%) of concentrated fruit juices (apple, orange, pineapple, mango, banana, passion fruit, peach, lychee, guava, pear, kiwi, lime, papaya) sugar (a) and/or glucose syrup (b), acidity regulator - citric acid, stabilizers: guar gum,
Additives
e330
e412
Related Products
Garlic Chutney
Taaza
Leaf Cuisine, Dairy Alternative Spread, Jalapeno Lime
Rod Rotondi Enterprises Llc
C NOVA 4
Billy Gomer's, Bbq Sauce, Honey Mustard
Billy Gomer's Bbq Sauce
D NOVA 4
Spicy Garlic Chutney, Hot
Taaza
Billy Gomer's, Bbq Sauce, Spicy Jalapeno
Billy Gomer's Bbq Sauce
D NOVA 4
Leaf Cuisine, Onion Chive
Rod Rotondi Enterprises Llc
D NOVA 4
Taaza, Tomato Garlic Chutney
Ayurveg Inc.
Syntrax Nectarn Sweets gusto vanilla bean torte
Syntrax
B NOVA 4
Pure Ghee, Clarified Butter
Ayurveg Inc.
D NOVA 2
Leaf Cuisine, Probiotic Cashew Spread
Rod Rotondi Enterprises Llc
D NOVA 2