Barcode: 5900259071194
Green Onion
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 4
Categories
Available in
czech republic, hungary, latvia, lithuania, poland, slovakia
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 526.0 kcal |
| Fat | 31.0 g |
| of which saturated | 2.6 g |
| Carbohydrates | 53.0 g |
| of which sugars | 3.1 g |
| Fiber | 4.4 g |
| Proteins | 6.1 g |
| Salt | 1.7 g |
Ingredients
ziemniaki, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach), preparat aromatyzujący [preparat serwetkowy z _mleka_, sól, cebula w proszku, cukier, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), aromaty (zawierają _mleko_), regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), czosnek w proszku, barwniki (annato, ekstrakt z papryki), ser w proszku z _mleka_, serwatka w proszku z _mleka_, odtłuszczone _mleko_ w proszku]
Allergens
milk
Additives
e160b
e160c
e296
e330
e621
e635
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Apfelmark
Spreewaldhof
NOVA 1 Eco-Score A
Ajvar (mild)
Podravka
A NOVA 3
Riso Arborio Risotto
Riso Scotti
B Eco-Score B
Ajvar mild
REWE Beste Wahl, Rewe
C NOVA 3
Bio-Kokosnussmilch fettreduziert
Aldi,Gut Bio,I. Schroeder
D NOVA 1
Kidney Bohnen rot
Ja!
A NOVA 3 Eco-Score B
SILK - Almendra Vainilla
Silk
B NOVA 4 Eco-Score B
Reis-bandnudeln
Lien Ying
NOVA 1
Dinkel gepufft ungesüßt
Alnatura
Eco-Score B
Tomato Cocktail from Concentrate
Clamato
E NOVA 4
Gurkensticks
Freshona
C NOVA 4
Rossmann ener Bio Chia Samen
ener Bio
A NOVA 1 Eco-Score D