Barcode: 2000000127320
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 81.2 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 14.6 g |
| of which sugars | 5.7 g |
| Fiber | 5.1 g |
| Proteins | 5.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Green peas
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Alga marina tostada sushi nori
Pasta all'uovo Senza Glutine
La pasta di Francesca
C NOVA 1
Gingembre déshydraté
Vertu food
NOVA 3
Fusilli Lentilles rouges
Bio par nature
A NOVA 1
Gnocchi di patate senza glutine
La pasta di Francesca
C NOVA 3
Ebly
Ebly
C
La pasta di Francesca-pasta all'uovo senza glutine
La pasta di Francesca
NOVA 1
pour jus pomme framboise
D
Tempura mix
Paris Store
E NOVA 4
French Lentils
Nature's Truth
A
Guisante cocido
BonÀrea
A NOVA 3
Mango chutney
Pirkka
E NOVA 3