Barcode: 3800202691689
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 21.0 kcal |
| Fat | 0.6 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 3.9 g |
| of which sugars | 2.5 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.9 g |
| Salt | 1.5 g |
Ingredients
GREEN PEPPERS ROASTED, WATER, SUGAR, COOKING SALT, ACETIC ACID
Additives
e260
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Rotini Sorghum
A NOVA 1
club Miche blanche
les Grains St-Methode
B NOVA 3
Pousse de habricots mungo au citron
C NOVA 3
Sprouted Sourdough English Muffins
Organic Bread of Heaven
A NOVA 3
Pirovo brašno integralno
Nutrigold
A
Green Tea With Ginseng & Honey
Marketside
D NOVA 4
black-eyed peas
Vitacost
A NOVA 1
Blauwe bessen
Albert Heijn
A NOVA 1
Coffee Mix
Bonjorno
NOVA 4
Broccoli Florets
A NOVA 1
Extra Virgin Olive Oil
B NOVA 2
Thai Hom Mali Rice Milagrosa Jasmine Rice
B NOVA 1