Barcode: 0846836014046
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 110.0 kcal |
| Fat | 1.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 23.0 g |
| of which sugars | 12.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 5.0 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Organic cucumber, organic apple, organic kale, organic romaine, organic spinach, organic parsley, organic celery, organic lemon
Related Products
Jus Orange Carotte Citron
Bjorg
C NOVA 1 Eco-Score C
Cholula Hot Sauce
Cholula
B NOVA 4
Proteim Shake Vanilla
Stay Steong Pro
A NOVA 4
Germe de blé
Gerblé
A NOVA 1
Crispies X Teddy
Teddy
D Eco-Score A
Levure de bière
Gerblé
NOVA 1
Peelerz Gummy mango
Amos
D NOVA 4 Eco-Score B
Alpen JodSalz
Bad Reichenhaller
NOVA 2
Dark 85% cacao
Claro
D NOVA 3 Eco-Score D
Cascaval
Raraul
D NOVA 3 Eco-Score D