Barcode: 6223002900381
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 145.0 kcal |
| Fat | 15.0 g |
| of which saturated | 2.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 3.9 g |
Ingredients
Sliced free olives,water,food salt,acidity regulated,lactid acid(E270)preservatives Potessuim sorbate,(E202)les than 500 Pam
Additives
e202
e270
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Abricots séchés
Arev
D NOVA 3
Graines de Lupin
Lusitana,Lutisana
D
Cacahouète
Arev, OPA Distribution
E NOVA 1
Pistache Decortiquee
Arev
A NOVA 3
POIVRONS PIQUILO EN LAMELLES A L'AIL
Agriberia, Esmeralda
A NOVA 3
Lusitana Haricots Noirs Secs 1Kg
Lusitana
A NOVA 1
Abricot séchés
Arev
D NOVA 3
maïs frit et salé
AREV
E NOVA 3
Marmelade de Coing extra
Lusitana
D NOVA 4
Huile d'olive vierge extra
Arev
B
Noix De Cajou Crue 500 GR X 24
Arev
B NOVA 1
Figues seches de Turquie
AREV
C NOVA 1