Barcode: 0810809035536
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 49.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 12.8 g |
| of which sugars | 8.8 g |
| Fiber | 2.0 g |
| Proteins | 1.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Granny smith apple, banana, mango, cucumber, pineapple, spinach.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Pan de molde sin corteza integral
Casado
B NOVA 4
Pain de mie
B NOVA 4
Wraps
Dulcesol
D NOVA 4
Pan de molde integral
Dulcesol
C NOVA 4
Crema 100% cacahuete
Tortillas 100% integrales de trigo - Dulcesol
dulcesol
B NOVA 4
Horchata premium de chufa
Dulcesol
E NOVA 4
Pera Uva Chlorella Alcachofa Te Matcha Brocoli Espinacas/Smoothie Bioactivo Detox/Be Plus
Be Plus
C NOVA 4
Bolsita de manzana ecológica fruta sin gluten bolsita
Be Plus
B NOVA 1
Crema 100% cacahuate
Be Plus
A NOVA 1
Pain de mie avec seigle
Dulcesol
C NOVA 4
Finitos céréales y semillas
Auchan
C NOVA 4